Bluze per femra marka S.Oliver

Bluze per femra marka S.Oliver

1,800 Lekë
SD170
Disponueshëm
+

Bluze blu e erret 

Masa L+ keshtu qe pershtatet dhe nese jeni mase  midis L dhe XL

Qafë e gjerë e rrumbullakët
Gjatësia e pasme përafërsisht 66 cm në madhësi 36
Gjendje: Masa 36 

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të shkurtëra
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

Te Rastit

Ngjyra: Blu
950 Lekë
Ngjyra: E Kuqe
Ngjyra: Vishnje
Ngjyra: Blu, Gri
1,500 Lekë
Ngjyra: E Bardhë