Bluze per femra mase +

1,300 Lekë
ZERO Mesazh
GB63
In Stock
+

Bluze  e zeze pjesa ssiper dhe pjesa poshte dyngjyreshe

masa eshte 42 Xl  por pershtatet nese jeni mase mes l dhe xl apo xl dhe 2xl

e pershtatur per dite te ngrohta

Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
42
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Pa Etiketë
Lloji i Prerjes:
E Gjerë
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Verë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,800 Lekë
Masa: XXL
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,500 Lekë
Masa: XS, XS-S
1,600 Lekë
Masa: XS-S, S
1,100 Lekë
Masa: L-XL, XL
1,600 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit

2,600 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,500 Lekë
Masa: M
1,450 Lekë
Masa: L, L-XL
2,900 Lekë
Masa: L, 3XL, 5XL
1,500 Lekë
Masa: M, M-L, L