2,000 Lekë
SD148
Disponueshëm
+

Bluze cilesore verore me mege te gjata

bluzet jane te holla dhe mund te vishen dhe ne dite vere

Marka s oliver

cmimi i sugjeruar 59.99

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë
bluzja super
Vlerësimi Juaj

Te Rastit

Ngjyra: Jeshile
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: Gri
Ngjyra: E Verdhë
Ngjyra: Blu, Gri
Ngjyra: Blu