Bluze per Femra me menge te Gjata

Bluze per Femra me menge te Gjata

2,000 Lekë
D141
Disponueshëm
+

Bluze e kuqe me menge te gjata per dite pranvere vjeshte dhe mbremje verore

Masa: 32 

Materiali: 100% viskozë.

Marka: Q/S

Origjinale dhe me cilësi të lartë

cmimi i sugjeruar 35.99 euro

Marka:
Q/S
Ngjyra:
E Kuqe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
32
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

Te Rastit

2,200 Lekë
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: E Bardhë
Ngjyra: Ulliri
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: E Bardhë