Bluze për femra me shirita IM Inside-Out-Look

Bluze për femra me shirita IM Inside-Out-Look

1,800 Lekë
B115
Disponueshëm
+

Bluze kaq e bukur për femra me shirita, me dizanj të veçantë, moderne dhe tepër fashion!

Forma e jakës: qafë e rrumbullakët
Mëngë të gjata
100% pambuk

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën

Te Rastit

Ngjyra: Jeshile
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: E Bardhë
2,000 Lekë
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: Vishnje
Ngjyra: E Bardhë