Bluze per femra me xixa te lehta

2,200 Lekë
SD246
In Stock
+

Materiali: 75% viskozë 13% poliester 12% poliamide

Marka: Comma, 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Bluza eshte me xixa qe shkelqejne ne foto nuk dallohen aq shume.

cmimi i sugjeruar 69.99 euro

Marka:
Comma
Ngjyra:
Bezhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
3/4
Përdorimi:
  • Biznes
  • Dasma
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,600 Lekë
Masa: XXL
2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL

Produkte Të Rastit

Bluze verore ngjyre e zeze
- 43%
2,800 Lekë 1,600 Lekë
Masa: S-M, XL, XL-XXl
1,600 Lekë
Masa: M-L, L
1,600 Lekë
Masa: L
1,400 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec