1,600 Lekë
GB37
In Stock
+

Bluze per femra me menge te shkurtera

jake paksa e varur dhe me mbyllje nga pas me zinxhir

Gjendje Vetem Mase " L "

Materiali 100% Viskoze

Ngjyra eshte dicka mes vishnjes dhe te kuqes

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Kuqe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të shkurtëra

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,500 Lekë
Masa: XS, XS-S

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 134/ 9 Vjec
2,000 Lekë
Masa: XL
1,200 Lekë
Masa: M-L, L
1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
2,200 Lekë
Masa: M, M-L