Bluze per Femra Ngjyre e Kuqe

Bluze per Femra Ngjyre e Kuqe

1,450 Lekë
D111
Disponueshëm
+

Bluze per Femra, Ngjyre e Vishnje

Masa: 36 

Materiali: 100% pambuk

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë


Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të shkurtëra
Përdorimi:
  • E përditshme
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Verë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj

Te Rastit

Ngjyra: Gri
1,600 Lekë
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: E Verdhë
Ngjyra: E Kuqe
Ngjyra: E Zezë
2,400 Lekë
Ngjyra: Vishnje, Portokalli