Bluze per femra ngjyre e zeze

1,900 Lekë
GB55
In Stock
+

Bluze e zeze dhe e holle 

jake O dhe me shirit te bardhe rreth jakes

e pershtatshme per dite pranvere, vere dhe vjeshte

masa36/38

cilesi e garantuar nga s oliver

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
3/4
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,600 Lekë
Masa: XXL
2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masat Femije: 164/ 14 Vjec
2,400 Lekë
Masa: XXL
2,700 Lekë
1,000 Lekë
Masa: M, M-L