Bluzë shumëngjyrëshe

Bluzë shumëngjyrëshe

1,950 Lekë
D113
Disponueshëm
+

Madhësia: 36, Gjatësia nga supi: 58 cm

Gjendje: Masa 36 

Materiali: 29% poliamid, 24% poliester, 47% viskozë

Marka: Comma, 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
Comma
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të shkurtëra
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë

Te Rastit

Ngjyra: E Zezë
1,800 Lekë
Ngjyra: E Zezë
1,900 Lekë
Ngjyra: Blu
Ngjyra: E Zezë, Blu