2,000 Lekë
LS33
In Stock
+

bluze ngjyre vishnje unike ne stilin e saj 

e pershtatshme per sezonin pranvere dhe vjeshte dhe mbremje verore te fresketa/

marka union 3 fashion

masa M-L

ngaqe bluza eshte elastike pershtatet per mase M dhe L

Marka:
Union 3 Fashion
Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit

2,600 Lekë
Masa: XXL
1,200 Lekë
Masat Femije: 164/ 14 Vjec
Pallto Me Rrip nga Mango
- 48%
4,200 Lekë 2,200 Lekë
Masa: XS
1,500 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL