Bluze verore me menge te shkurtera per femra

Bluze verore me menge te shkurtera per femra

2,000 Lekë
SD106
Disponueshëm
+

Bluze shume e bukur dhe unike nga Comma

Cilesi super

Materiali: 8% Elastan, 92% Viskozë

Produkt i Ri me etikete

Cmimi i sugjeruar per shitje 65 Euro

Marka:
Comma
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
44
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të shkurtëra
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë
porosia me erdhi mbreme, eshte super
Vlerësimi Juaj

Te Rastit

Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: E Bardhë
1,600 Lekë
Ngjyra: E Bardhë
950 Lekë