Bluze verore ngjyre e bardhe per femra

1,600 Lekë
ZERO Mesazh
LS55
In Stock
+

Bluze e bardhe shume e bukur dhe e pershtatshme per dite vere dhe dite me diell

pjesa e pasme e bluzes eshte pak me e gjate dhe prerje pak rrethore


para perdorimit sugjerojme te lahet dhe hekuroset 


Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,500 Lekë
Masa: XS, XS-S

Produkte Të Rastit

1,100 Lekë
Masa: M, M-L
1,500 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 142/ 10-11 Vjec
1,600 Lekë
Masa: S, S-M, M