Çmimi ishte: 2,800 Lekë
1,600 Lekë
Ju Kurseni: 1,200 Lekë (43%)
- 43%
ZERO Mesazh
RM09
In Stock
+
Zbritjet tona në sasi:
Sasi 2+ 3+ 4+
Çmimi 1,280 Lekë 1,120 Lekë 960 Lekë

Bluze e lehte verore super material dhe cilesi

prerje lirsho dhe e shkurter

bluze e holle per dite te ngrohta

cmimi i sugjeruar 39.99 euro

Bluza me e shitur dhe me e vleresuar  ne SuperDyqani

Masa 34 eshte afersisht mase S/M

Masa 42 eshte afersisht mase XL/XXL

Masat e tjera kane mbaruar " sasia drejt fundit dhe ne keto masa"


Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të shkurtëra
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit

2,400 Lekë
Masa: L
2,400 Lekë
Masa: S, M, XXL
2,200 Lekë
Masa: S, S-M
4,200 Lekë
Masa: L
2,600 Lekë
Masa: M