Çmimi ishte: 2,800 Lekë
1,600 Lekë
Ju Kurseni: 1,200 Lekë (43%)
- 43%
ZERO Mesazh
RM09
In Stock
+
Zbritjet tona në sasi:
Sasi 2+ 3+ 4+
Çmimi 1,280 Lekë 1,120 Lekë 960 Lekë

Bluze e lehte verore super material dhe cilesi

prerje lirsho dhe e shkurter

bluze e holle per dite te ngrohta

cmimi i sugjeruar 39.99 euro

Bluza me e shitur dhe me e vleresuar  ne SuperDyqani

Masa 34 eshte afersisht mase S/M

Masa 42 eshte afersisht mase XL/XXL

Masat e tjera kane mbaruar " sasia drejt fundit dhe ne keto masa"


Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të shkurtëra
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
  • Verë
jam shume e kenaqur me porosine , bluza eshte shume cilesore dhe me pelqen dhe se eshte e holle.
nuk me zgjenjyet. bluza super dhe cilesore.
me erdhi porosia , bluza shume e bukur , e holle sa nje leter cigarje, super per keto dite te nxehta dhe materiali vertet shume i mire. kur po beja porosine isha me dy mendje, por tani jam e kenaqur.
i like it
Bluza yll, korrekt ne gjithcka
shume e kenaqur me bluzen.
bluza eshte e bukur dhe e holle. me pelqen sepse sepse rri rehat ne trup dhe nuk e ndjen fare
e mora bluzen eshte shume e lehte dhe e holle fix per dite vere
Vlerësimi Juaj
2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,500 Lekë
Masa: XS, XS-S

Produkte Të Rastit

1,900 Lekë
Masa: XL, XL-XXl, XXL
2,300 Lekë
Masa: L
2,400 Lekë
Masa: M
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec