Kanatjere e holle verore

Write a review
1,000 Lekë
LS08
In Stock
+

kanatjere e holle dhe e shkurter  verore nga hollister 

Masa S "pershtatet deri ne mase M pasi esghte prerje lirsho

Marka:
Hollister
Ngjyra:
E Kaltër
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,100 Lekë
Masa: L-XL, XL
700 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
1,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

2,400 Lekë
Masa: L
850 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec
Maska mbrojtese nga covid 19
Transport Falas
150 Lekë
2,200 Lekë
Masa: M, L, XL, XXL, 3XL
1,600 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 158/ 13 Vjec