Kanatjere GinaTricot

Write a review
1,000 Lekë
LS03
In Stock
+

kanatjere e zeze me lule te kuqe

e holle , e shkurter dhe shume e pershtatshme per sezonin veror

Masa  34

100%poliester

Marka GinaTricot

Marka:
GinaTricot
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Poliester
Lloji i Prerjes:
E Gjerë
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,100 Lekë
Masa: L-XL, XL
700 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
1,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Pulover per femra ngjyre blu
- 46%
2,600 Lekë 1,400 Lekë
1,200 Lekë
Masat Femije: 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
2,700 Lekë
Masa: M
1,800 Lekë
Masa: L, L-XL