Kemishe e zeze me kuadrate te vegjel te bardhe

Kemishe e zeze me kuadrate te vegjel te bardhe

2,200 Lekë
SD103
Disponueshëm
+

Masa Nr 36

Kemisha shume cilesore

kombinohet bukur me xhinsa dhe pantallona

cmimi i sugjeruar 39.99 euro


Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë