Kemishe me menge te gjata ngjyra blu e hapur

Write a review
1,200 Lekë
ZERO Mesazh
GB13
In Stock
+

kemishe me menge te gjata dhe ngjyre blu e hapur

e pershtatur per dite pranvere dhe vjeshte si dhe per dite te fresketa vere

Masa 38  M/L

Marka Zero

Marka:
Zero
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Pa Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,500 Lekë
Masa: XS, XS-S
1,600 Lekë
Masa: XS-S, S
1,100 Lekë
Masa: L-XL, XL
1,600 Lekë
Masa: XXL
1,500 Lekë
Masa: S, M

Produkte Të Rastit

2,900 Lekë
Masa: L, 3XL, 5XL
2,700 Lekë
Masa: M
1,500 Lekë
Masa: L
1,200 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 164/ 14 Vjec
2,000 Lekë
Masa: L