Kemishe per femra shumengjyreshe

2,600 Lekë
SD123
Disponueshëm
+

kemisha eshte e gjate dhe model lirsho

Pershtatet nga masa M Deri ne masen L

Masat jane vetem per te ju dhene idene. sepse eshte prerje Standarte

Masa: 36

Materiali: 100% viskozë

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

cmimi i sugjeruar 49.99 euro

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë
kemishen e mora qe dje dhe eshte shume e bukur.
Vlerësimi Juaj

Te Rastit

Ngjyra: E Zezë, Blu
1,600 Lekë
Ngjyra: Blu
Ngjyra: E Bardhë
1,600 Lekë
3,500 Lekë
Ngjyra: E Zezë