Pulover me Dizenjo Leopard

Write a review
2,600 Lekë
SD195
In Stock
+

Bluze e holle per dite te ngrohta pranvere vere dhe vjeshte

kombinohet shume bukur me xhinsa pantallona apo fund

Masa 36

marka Comma

Marka:
Comma
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
2,500 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit

2,700 Lekë
Masa: M
3,300 Lekë
Masa: M
2,800 Lekë
2,500 Lekë
Masa: L
1,250 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 146/ 11 Vjec