2,000 Lekë
FU13
In Stock
+

Fund ngjyre qumeshti , shoqerohet bashke me rrypin

masa e pershtatshme eshte masa L

por per aq kohe sa beli juaj eshte 40cm ne vije te drejte dhe 80cm rreth  ky fund eshte per ju

Beli 40cm Gjatesia 50cm

Marka Zero


Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
2,200 Lekë
Masa: M, M-L
2,600 Lekë
Masa: L
1,300 Lekë
Masa: S, S-M
2,400 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

700 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
1,150 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
2,000 Lekë
Masa: S, M