2,700 Lekë
ZERO Mesazh
FN16
In Stock
+

Marka Zero

Masa  M-L

Afersisht Beli 40cm gjatesia 74cm

Marka:
Zero
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë
E lumtur sa ska. Porosia me erdhi sot në mbrëmje. E vesha menjëherë dhe është shumë i bukur, me rri fiks. Ju faleminderit për këtë produkt kaq të bukur
Vlerësimi Juaj
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
3,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

1,300 Lekë
Masa: M-L, L
2,200 Lekë
Masa: 3XL
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec