Fund i gjate me lule per femra

Fund i gjate me lule per femra

3,000 Lekë
SD189
Disponueshëm
+

Gjatësia anësore përafërsisht. 100 cm në madhësi 36

beli afersisht 34 cm shkon deri ne 38 cm pasi eshte me llastik

prerje standarte " pershtatet per mase nga  S deri ne M gjithmone nese beli juaj nuk eshte me pak se 34cm dhe me shume se 38 cm, ne vije te drejte. rrumblullak duhet te ishte 68cm dhe 76 cm.

Gjendje: Masa 36

Materiali:100% viskozë

Marka S.Oliver

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë
fundi me erdhi eshte yll fare. super ne cdo detaj
Vlerësimi Juaj

Te Rastit

Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: Rozë
Ngjyra: Vishnje
1,600 Lekë
Ngjyra: E Zezë, Blu, Jeshile, Vishnje, Bezhë