Fund i zi i gjate dhe me pala

Write a review
2,600 Lekë
FU11
In Stock
+

Fund i gjate  ngjyre e zeze me pala dhe i holle per dite te ngrohta

Beli 38cm Gjatesia 70cm

Marka Zero

Masa 38 M

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
3,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
850 Lekë
Masat Femije: 138 / 9-10 Vjec
2,700 Lekë
Masa: M
1,200 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec
2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M