1,500 Lekë
ZERO Mesazh
FU34
In Stock
+

fund i zi veror shoqerohet bashke me rrypin

mbyllje ne anen e majte me zinxhir

Masa 38 M/L

Fundi eshte prerje standarte, per te gjitha masat.

nese zgjidhni masen M apo Masen L ju do merrni nje fund me permasa si me poshte dhe ne foton e fundit

Beli 38cm gjatesia 55cm

marka zero

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj