3,100 Lekë
A110
In Stock
+

Gjatësia në pjesën e prapme: 58 cm 61cm

Materiali: 100% poliester

Marka: Comma,

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Masat  Beli

Xl afersisht 41 Cm

M afersisht 36 Cm

S afersisht 34 Cm

XS afersisht 31cm


cmimi i sugjeruara 99.99 euro

Marka:
Comma
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë
E mora sot shumë i bukur. Faleminderit
Vlerësimi Juaj
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
3,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

1,000 Lekë
Masa: S, S-M
1,200 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,400 Lekë
Masa: M