Fustan elegant per femra

Fustan elegant per femra

5,700 Lekë
D55
Disponueshëm
+

Gjatësia e pasme përafërsisht. 93 cm në madhësi 36

Gjendje: Masa 36

Materiali: 100% poliester

Marka: Comma, 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të shkurtëra
Përdorimi:
  • Biznes
  • Dasma
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

Te Rastit

1,490 Lekë
2,000 Lekë
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: Gri
Ngjyra: E Bardhë
Ngjyra: E Zezë, Vishnje