Fustan i Gjate per femra PINK

9,000 Lekë
SD244_7A6C
Disponueshëm
+

Masa 38 

Materiali: 100% poliester

Cilesi e garantuar

Marka S Oliver

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Rozë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Poliester
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • Dasma
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë
shume flm per kte fustan, porosia me erdhi dhe jam e kenaqur. sh flm superdyqani
Vlerësimi Juaj

Te Rastit

Ngjyra: E Zezë
3,000 Lekë
Ngjyra: E Kuqe
1,600 Lekë
Ngjyra: E Zezë, Portokalli
- 6%
163,500 Lekë 153,500 Lekë
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: E Bardhë