7,000 Lekë
D58_4660
Disponueshëm
+

Gjatësia e pasme përafërsisht. 124 cm në madhësi 36

Gjendje: Masa 36 

Materiali: 100% poliester

Marka: Comma, 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
Comma
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • Biznes
  • Dasma
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Verë
porosia ka ardhur qe dje, ju falenderoj per kte produkt kaq te bukur dhe cilsor/ ju uroj nje dite te mbare
Vlerësimi Juaj

Te Rastit