5,900 Lekë
Transport Falas
F102
In Stock
+

Fustan i kuq nga s oliver

i pershtatshem per dasma festa dhe kokteile

Masa: 38

Marka: s Oliver

Materiali:100%poliamid

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Kuqe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Përdorimi:
  • Dasma
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
4,000 Lekë
Masa: M
3,600 Lekë
Masa: M
5,500 Lekë
Masa: S

Produkte Të Rastit

3,800 Lekë
Masa: L
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,800 Lekë
Masa: XL
1,800 Lekë
Masa: XXL
850 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec