Fustan i zi me menge te shkurtera

2,200 Lekë
AR24
In Stock
+

Fustan i zi me menge te shkurtera nga S Oliver

i pershtatshem per dite vere pranvere dhe vjeshte

Masa 36 

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
2,200 Lekë
Masa: M, M-L
2,600 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

750 Lekë
Masat Femije: 122/ 7 Vjec, 130/ 8-9 Vjec, 138 / 9-10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 154/ 12-13 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
2,400 Lekë
Masa: L
1,150 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec