Fustan i zi me menge te shkurtra

Write a review
1,800 Lekë
ZERO Mesazh
GB06
In Stock
+

Fustan i zi me hapje te pjesa para dhe me rryp

sugjerohet per dite te ngrohta pasi eshte cope e holle

Marka Zero

Masa 34 


Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: M, M-L
1,300 Lekë
Masa: S, S-M
2,400 Lekë
Masa: M
2,400 Lekë
Masa: L
2,400 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit