Fustan i zi per femra me gure ne qafe

4,000 Lekë
ZERO Mesazh
F108
In Stock
+

Fustan i zi pa menge. 

rreth qafes me gure te shndritshem

fustani eshte i pershtatshem per cdo okazion 

fustani eshte per dite pranvere vere dhe vjeshte te ngrohta dhe pak te fresketa.

fustani nuk eshte per dite dimri

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Pa mëngë
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
3,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

1,350 Lekë
Masat Femije: 154/ 12-13 Vjec, 158/ 13 Vjec
2,400 Lekë
Masa: S, L
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec