Fustan Jeshil i shkurter

Write a review
3,800 Lekë
ZERO Mesazh
GB09
In Stock
+

ky fustan eshte per kedo vajz qe do te duket bukur ne mbremje 

per nje kafe me shoqet, poer nje kokteil apo nje okazion tjeter

cope cilesore , pak e trashe keshtuqe mund ta vishni vetem ne dite te fresketa dhe mbremje

Masa M


Ngjyra:
Jeshile
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Përdorimi:
  • Biznes
  • Festa
  • Kokteile
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

3,000 Lekë
Masa: S, M
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L

Produkte Të Rastit

2,500 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
1,100 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 152/ 12 Vjec
2,600 Lekë
Masa: S, M, L, 3XL
1,000 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
4,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,500 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 134/ 9 Vjec