1,500 Lekë
ZERO Mesazh
AR28
In Stock
+

Fustan me hapje nga para

Fustani ka nje shenje te lehte te cilen nuk e dime nese hiqet pas larjes apo jo."Shiko Foton e Fundit"

Mesa duket gjate transportit eshte grisur paketimi dhe ka prekur ne toke .

Masa L 

Ngjyra eshte blu e erret

Marka:
Zero
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt me Difekt
Kthime & Ndërrime:
Jo Kthime & Jo Ndërrime

Veshje

Masa NR:
38
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,300 Lekë
Masa: S, S-M
2,000 Lekë
1,900 Lekë
Masa: XL
1,700 Lekë
Masa: S
1,900 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit