Fustan me menge te gjata

Write a review
2,700 Lekë
AR03
In Stock
+

Masa M/L

Fustani sugjerohet per dite pranvere dhe vjeshte , si dhe mbremje verore ne zonat malore

Marka:
Mungojne Etiketat
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata

No reviews found

2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
3,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

3,800 Lekë
Masa: M
1,400 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
2,500 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL