Fustan per Femra, me Dizenjo

Fustan per Femra, me Dizenjo

5,500 Lekë
D50_38DE
Disponueshëm
+

Masa: 36 Ngjyre Blu e hapur

Masa: 36 Ngjyre Verdhe

Materiali: 57% poliester, 43% pambuk

Marka: Comma, 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Kaltër
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • Biznes
  • Dasma
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

Te Rastit

Ngjyra: Blu, Bezhë
Ngjyra: E Kuqe
2,000 Lekë
Ngjyra: E Zezë, Rozë
Ngjyra: E Kuqe
1,800 Lekë