Fustan per Femra Ngjyre Blu e hapur

Fustan per Femra Ngjyre Blu e hapur

6,400 Lekë
D57
Disponueshëm
+

Fustan i bërë nga pëlhura e lehtë

Gjatësia e pasme përafërsisht. Me madhësi 110 cm 36

Gjendje: Masa 36 

Ngjyra: Blu Qiellore 

Materiali: 100% poliester

Marka: Comma, 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Kaltër
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Poliester
Lloji i Prerjes:
Standarte
Përdorimi:
  • Biznes
  • Dasma
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë
perfekt, shume me i bukur nga cfare prisja, se jam zgjenjyer nga blerje online , por ja ka vlejt kjo porosi.
Vlerësimi Juaj

Te Rastit