Fustan per Femra Ngjyre e Zeze

Write a review
4,000 Lekë
D52
In Stock
+

Mëngë të shkurtra 

Gjatësia e pasme përafërsisht. 99 cm në madhësi 36

Gjendje: Masa 36 = M

MAteriali: 80% viskozë, 15% poliester, 5% elastan

Marka: Comma, 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
3,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

900 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
2,500 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
1,900 Lekë
Masa: XL, XL-XXl, XXL
4,000 Lekë
Masa: M