Fustan veror blu dhe i zi

3,000 Lekë
ZERO Mesazh
AR25_1B6A
Disponueshëm
+

Fustan i holle per sezonin e veres

cilesi e garantuar nga zero

i pershtatshem per veshje te perditshme 

cmimi i sugjeruar nga zero 69.95 euro


Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Verë
Bukur
faleminderit , porosia me erdhi dhe fustani eshte mi cilesor nga sa e prisja.
porosia me erdhe brenda 2 diteve. dua te them se jam e kenaqur me blerjen. fustani eshte shume i rehatshem
Vlerësimi Juaj

Te Rastit

Ngjyra: E Bardhë
Ngjyra: Blu
2,000 Lekë
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: Blu, Bezhë