3,700 Lekë
ZERO Mesazh
AR16
In Stock
+

Marka Zero

Masa 38 

Fustan pranveror dhe veroro me plot ngjyra

Marka:
Zero
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
3,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

2,200 Lekë
Masa: 3XL
Çmimi Mungon
Masa: S-M, M
1,600 Lekë
Masa: M-L, L
1,800 Lekë
Masa: L, L-XL
3,300 Lekë
Masa: L