Fuztan i zi me menge deri ne bryll

2,400 Lekë
ZERO Mesazh
FL08
In Stock
+

Fustani eshte i pershtatshme per sezonin e pranveres dhe vjeshtes

gjithashtu dhe per dite vere te fresketa ose mbremjeve verore

Cilesi e Garantuar nga zero

Masa 38 

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Deri në brryl
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Vjeshtë
2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
3,000 Lekë
Masa: M
3,200 Lekë
Masa: M-L, L
3,300 Lekë
Masa: L
3,200 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: XS
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
2,000 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec