Body i kuq eleagnce dhe cilesi

2,000 Lekë
AM001
In Stock
+

Body i kuq, super eleganc dhe cilesor

masa Gjendje nr 38 

cmimi i sugjeruar 49.99 euro

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Kuqe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Etiketë:
Me Etiketë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,600 Lekë
Masa: M, XXL-3XL

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masa: M-L, L, L-XL
3,500 Lekë
Masa: L
1,200 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec