Pelerine e holle per femra

2,000 Lekë
SH21
In Stock
+

Pelerine e holle per femra 

ngjyra eshte blu e erret

Mase Standarte Nje prerje 

Pershtatet per masa M, L,XL   Ndoshta dhe XXL

pelerina eshte stil meksikan

cope e holle

Gjatesia Totale afersisht 300cm 

Materiali: 97%Poliester  3%Elastan

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Poliester
2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL
2,800 Lekë
Masa: S, M, XL, XXL

Produkte Të Rastit

2,700 Lekë
Masa: M
1,800 Lekë
Masa: S, M
1,250 Lekë
Masat Femije: 154/ 12-13 Vjec
1,050 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec