Pelerine e Shkurter per femra

2,800 Lekë
D228
In Stock
+

pelerine oper femra prerje e shkurter 

Ngjyra e pelerines eshte ne mes te portokallise dhe te kuqes

Masa  XL

Marka comma, 

Materiali : 65%viscose 35%poliamide 

Cmimi i sugjeruar 79.99 euro

Marka:
Comma
Ngjyra:
Portokalli
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë
2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: M-L, L, L-XL
1,200 Lekë
Masa: XL
2,400 Lekë
Masa: L
3,400 Lekë
Masa: L