Pelerine per femra e shkurter dhe me menge te gjata

Write a review
1,800 Lekë
D240
In Stock
+

Pelerine per femra shume e bukur dhe evecante

pelerina eshte prerje e shkurter dhe me menge te gjata

pa xhepa, pa mbyllje

Masa Gjendje ( S )

porosia ju vjen mase S

Max ju pershtatet nese jeni pak me pak se mase M (Ne mes te mases S dhe M)

Marka:
Akaydin
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
2,000 Lekë
Masa: XXL
2,000 Lekë
Masa: XL

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masa: L-XL
2,800 Lekë
Masa: M, XXL, 3XL, 4XL
2,600 Lekë
Masa: L, L-XL