Pulover golf per femra

2,400 Lekë
D13
In Stock
+

Pulover me menge te gjata per femra

Në një përzierje viskoze dhe najloni

Gjatësia e pasme përafërsisht. 56 cm në madhësi 36

 Gjendje: Masa 36  "M"

" Gjendje Vetem mase M "

MAteriali: 81% viskozë, 19% najlon

Marka:
Comma
Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë
2,200 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: M
2,600 Lekë
Masa: L, XL
2,500 Lekë
Masa: M
2,700 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,100 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,300 Lekë
Masa: XL, XL-XXl
1,250 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 146/ 11 Vjec
1,800 Lekë
Masa: M, M-L