2,400 Lekë
D208
In Stock
+

Pulover per femra shume e bukur  e kombinuar ne dy ngjyra te zeze dhe te bardhe

punim fantastik dhe material vertet cilesor

Masa Gjendje Vetem ( M ) 

marka get it on

 materiali 68%akril 16%lesh 6%mohair

Marka:
Get It On
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Akrilik
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: M
2,600 Lekë
Masa: L, XL
2,500 Lekë
Masa: M
2,700 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

2,600 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: L
2,800 Lekë
2,400 Lekë
Masa: XL
3,200 Lekë
Masa: M-L, L