Pulover per femra design leopard

2,700 Lekë
SD243
In Stock
+

Pulover per femra pjesa rreth jakes animal print e nderthurur me jeshile dhe te zeze

Masa: 36/M

Materiali: 65% pambuk, 35% poliester

Marka: Comma,

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
Comma
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,200 Lekë
Masa: M
2,600 Lekë
Masa: L, XL
2,500 Lekë
Masa: M
2,600 Lekë
Masa: M
3,000 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: S-M, M
1,600 Lekë
Masa: L
1,500 Lekë
Masa: XL
3,700 Lekë
Masa: L